Aktuální počasí Hurghada | Teploty Hurghada

egypt-bg-header-title.png
     
 

Počasí v Hurghadě

 

Hurghada je stejně jako celý Egypt celoroční destinací. Vybírejte si typ zájezdu vždy v souladu s předpokládaným počasím v Hurghadě, ať nejste nemile překvapení například nadměrným vedrem.

Zimy jsou zde mírné, léta naopak velmi horká. Vlhkost vzduchu je pouhých 10 % - jen pro srovnání, v České republice se vlhkost vzduchu pohybuje okolo 30 – 40 %.

Nejvhodnější období pro návštěvu Hurghady je podzim, kdy letní vedra již pominula, ale teplota vzduchu i moře je stále velice příjemná. Počasí v Hurghadě je v tomto období ideální pro milovníky koupání. Obecně se dá říci, že voda Rudého moře dosahuje v nejteplejším období až 32 °C a nikdy neklesne pod 22 °C. Turisté, kteří touží hlavně po poznávání by se naopak do Hurghady měli vypravit v zimních měsících.

V letním období by se Hurghadě měly obloukem vyhnout rodiny s malými dětmi a starší osoby, které již nepříjemné a všudypřítomné vedro snášejí hůře. Osobám, které trpí srdečními či dýchacími problémy doporučujeme se o plánované dovolené poradit se svým ošetřujícím lékařem.

Průměrné teploty v Hurghadě

Zdroj: http://www.hurghada-tourism.com/index-en.php?menu=1&page=6

Vybrané zájezdy do Hurghady

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Počasí v oblasti Hurghada

Aktualizováno 13/03/2016 03:00skoro jasnoskoro jasno26 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje