Egypt památky | Starobylé egyptské památky

egypt-bg-header-title.png
     
         
 
 

Egyptské památky

 

Všechny nejnavštěvovanější egyptské památky pořádají noční představení Zvuk a světlo, díky kterému spatříte legendární stavby zcela v jiném rozměru. Prohlídka je doprovázena strhující hudbou a působivým tancem světel, takže na Vás vše působí úplně jinak než ve dne.

Jestliže však nepatříte mezi zapálené milovníky historie a více Vás láká koupání a zábava, i pro vás je Egypt tou nejlepší volbou. Mnohá turistická letoviska lákají sportovně založené turisty nejen na windsurfing či vodní lyžování, ale také na tolik žádané potápění, které je nejvíc vyhlášené hlavně v letoviscích Sharm el Sheikh a Tabě. Tajemné hlubiny Rudého moře nabízí kromě bohatého podmořského života i velké množství korálových útesů, a tak je jasné, že právě Rudé moře se stalo jednou z nejoblíbenějších potápěčských oblastí.

          

Nutno dodat, že Egypt již dnes není pouze zemí, kam se jezdí hlavně za potápěním – na své si zde totiž přijdou i hráči golfu. Na území Egypta se nachází minimálně 20 golfových hřišť, které splňují požadavky Asociace profesionálních golfistů. Milovníci dobrodružství jistě nepohrdnou nabídkou safari, které většinou trvá jeden až tři dny. Pokud byste se alespoň trochu chtěli vžít do kůže egyptských beduínů, můžete strávit své putování na velbloudím hřbetu. Turisté, co mají rádi zvýšenou hladinu adrenalinu v krvi jistě vyzkouší rychle jedoucí čtyřkolky. Ti, které přes den nevyčerpalo pražící slunce, si mohou užít večer plný zábavy v nepřeberném množství barů, restaurací či diskoték a shlédnout i představení okouzlujících břišních tanečnic. Nechte se potetovat hennou, projeďte se po pláži na koni, nakupujte – prostě si svou dovolenou v Egyptě užijte.

Zájezdy do Egypta - akční nabídka

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje