Dovolená Marsa Alam | Dovolená v Marsa Alam

egypt-bg-header-title.png
     

Dovolená v Marsa Alam

 

Dovolená v Marsa Alam je vhodná pro všechny věkové kategorie, pro relaxaci i sport. Ubytování je nabízeno ve všech kategoriích. Na místní letiště létá přímý spoj a na letišti si můžete bez problémů vyřídit i turistické vízum.

Marsa Alam se po celý rok stává přechodným domovem nejen vyznavačů klidné a ničím nerušené dovolené, ale také dobrodružství chtivých potápěčů, kteří se zde dokonce mohou poradit s česky mluvícími instruktory. Moře je zde velice průzračné a pestrý  podmořský život spolu s velkým počtem korálových útesů k návštěvě podmořského světa doslova láká. Poblíž korálových útesů Samadai si dokonce můžete zaplavat s hravými delfíny, kterých zde žije okolo 50ti. Daří se zde však i dalším vodním sportům, jako například windsurgingu, parasailingu či vodnímu lyžování. Díky možnosti přímých letů, bohaté nabídce animačních programů pro děti i dospělé a krásným písečným plážím je Marsa Alam vhodná i pro rodiny s dětmi či seniory. Horší je to zde však s přístupem do moře – díky bohatému výskytu korálů se doporučují boty do vody.

Vybrané zájezdy Marsa Alam

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
 

Doprava v Marsa Alam

 

Dostat se do Marsa Alam je díky přímým spojům pohodlné a rychlé, let netrvá déle jak 4 hodiny. I na místním letišti si bez problémů můžete vyřídit turistické vízum, které je pro vstup na egyptskou půdu nezbytné. Pobyt je možné naplánovat na 8, 11, 12 nebo 15 dní, protože právě v těchto intervalech jsou charterové lety pořádány po celý rok.

Ubytování v Marsa Alam

 

Marsa Alam, která v poslední době začíná konkurovat vyhlášeným střediskům jako je Hurghada či Sharm el Sheikh, nabízí podobně jako letovisko Safaga hotely v rozmezí 3 – 5*. Na rozdíl od Safagy však zájezd na poslední chvíli do tohoto letoviska můžete zakoupit bez sebemenších problémů v každé cestovní kanceláři.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje