Dovolená Taba | Dovolená v Tabě

egypt-bg-header-title.png
     

Dovolená v Tabě

 

Jestliže potřebujete načerpat nové síly, je pro Vás Taba tím ideálním místem. Právě zde zažijete dny plné koupání a odpočinku na překrásných písečných plážích.

Taba, to je moře, pláž a poušť - čili opravdová oáza klidu, kam ještě stále nepronikla masová turistika. Ačkoliv se to nezdá, v Tabě si rozhodně přijdou na své vyznavači aktivně strávené dovolené. Taba se totiž pyšní tím nejhezčím a nejčistším úsekem Rudého moře v celém Egyptě. A protože že sem nejezdí tolik turistů jako například do Hurghady nebo Sharm el Sheikh, korály zde zůstaly zcela zachovány – právě v Tabě tedy máte možnost objevovat ničím neporušenou nádheru podmořského světa.

Dobrou zprávu máme i pro milovníky golfu – nachází se zde 18ti jamkové golfové hřiště, které je známé jako Taba Heights. Pokud by Vás ale lákal divoký noční život, věřte, že si o něm můžete nechat leda tak zdát. V Tabě se totiž nenachází žádné centrum s obchůdky, restauracemi či kavárnami. Zato je dovolená v Tabě jistě rájem pro všechny učitele či profesory – rodiny s dětmi sem totiž příliš nezavítají.

Vybrané zájezdy do Taby

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
 

Doprava do Taby

 

Taba disponuje menším mezinárodním letištěm, dostat se sem je tedy opravdu jednoduché. Stačí zakoupit zájezd v cestovní kanceláři a můžete na tomto místě strávit 8 nebo 15 dní, protože právě v těchto intervalech vypravují charterové společnosti svá letadla. Nezbytné vízum je možné i zde vyřídit přímo na letišti, a to za poplatek 18 USD.

Ubytování v Tabě

 

Tak jako v ostatních klidných egyptských letoviscích jako je například Marsa Alam či Safaga, i zde můžete vybírat pouze z 3* – 5* hotelů. Hotelové komplexy se nachází poměrně blízko sebe a jejich okolí tvoří jen tichá poušť. Ředitelé hotelů si však moc dobře uvědomují, že by turistům mohla brzy scházet zábava – proto se v každém hotelu pořádají opravdu bohaté animační programy, díky kterým rušné centrum příliš postrádat nebudete. Kromě zábavných programů však hotely nabízí také širokou škálu relaxačních služeb.

Stravování téměř vždy probíhá formou all inclusive a jejich nabídka je velice pestrá. Vyhledávanou službou se zde pomalu stává tzv. „dine around“, což znamená, že po domluvě a úhradě menšího poplatku můžete povečeřet v kterémkoliv hotelu Vás napadne.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje