Tipy na výlety Safaga | Okolí Safagy

egypt-bg-header-title.png
     
 

Okolí Safagy

 

Safaga je výborným výchozím bodem pro pořádání různých výletů, protože okolí je přímo poseto zajímavými místy.

S poznáváním můžete začít přímo v Safaze, již zmíněná pevnost Mons Claudianus totiž opravdu stojí za to. Dále můžete navštívit legendární Karnak, největší starověký chrámový komplex v celém Egyptě či Luxor, chrám zasvěcený bohu Amonovi. Přijet do Egypta a nevidět Údolí králů s legendární Tutanchamonovou hrobkou je pro milovníka historie téměř nemyslitelné. Pokud jste dobrodružnější povahy, neváhejte využít pravidelné lodní spoje do sousedního Jordánska či Saudské Arábie, kde můžete také shlédnout řadu zajímavých míst. Na takovou výpravu ale jeden den rozhodně nestačí, o plánovaném výletu do jedné z těchto zemí tedy doporučuji  poradit se v cestovní kanceláři hned při koupi zájezdu.

Pokud potřebujete udělat dojem na svou drahou polovičku, co může být romantičtějšího než pozorování hvězd. Pánové se nemusí bát, že si na své přijdou pouze dámy – čeká vás totiž dobrodružné putování pouští, které zakončíte v beduínské vesnici u večeře a v celém Egyptě nezbytné vodní dýmky. Po setmění vesnici opustíte a přesunete se k teleskopům, kde romantickému pozorování hvězdami poseté noční oblohy již nic nebrání ... Pánové – není toto výborná příležitost jak požádat svou vyvolenou o ruku?

Vybrané zájezdy do Safagy

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje