Dovolená Egypt | Dovolená v Egyptě

egypt-bg-header-title.png
     
         

Dovolená v Egyptě

 

Zájezd do Egypta si můžete díky místnímu podnebí užít kdykoliv v roce. Egypt je země plná kontrastů, jejíž složitost se dá vysvětlit její polohou na rozhraní tří kultur: africké, středovýchodní a evropské. Právě v této zemi máte možnost spatřit klikatící se Nil, legendární pyramidy a další slavné památky, stejně tak jako skromné domky z nepálených cihel či pulzující život v největší africké metropoli Káhiře. Pokud si toto vše doplníte ještě koupáním na nádherných písčitých plážích nebo možností potápění s poznáním bohatého podmořského života, o cíli Vaší zasloužené dovolené již dále nemusíte přemýšlet.

Zájezdy do Egypta - akční nabídka

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
 

Dovolená v Egyptě

 

Dostat se do Egypta je jednoduchépohodlné i poměrně levné. Pokud toužíte po poznání hlavního města, nejjednodušší bude zvolit jako odletové letiště pražskou Ruzyni, zde si totiž můžete vybrat z několika leteckých společností. Do Káhiry běžně létá například KLM, Lufthansa, Air France, Swiss Air i naše aerolinie ČSA. Let z Prahy do Káhiry trvá přibližně 3,5 hodiny a ceny letenek se pohybují přibližně od 9 000 Kč. Jestliže jste se rozhodli pro dovolenou v některém egyptském letovisku, můžete využít charterových letů, které pravidelně pořádají cestovní kanceláře ve spolupráci s leteckou společností Travel Service.  V takovém případě navíc můžete volit mezi odletem nejen z Prahy, ale i z Brna nebo Ostravy.Ceny charterových letenek jsou různé, ovšem nejčastěji se setkáte s cenou okolo 6 000 Kč. Pozor, ceny zde uvedené jsou bez letištních tax a palivového příplatku.

Vstup na území Egypta je dovolen pouze s platným vízem a cestovním pasem, jehož platnost je minimálně 6 měsíců po návratu zpět na území České republiky. Pokud byste si rádi vyřídili vízum předem, není nic snadnějšího než o něj zažádat na egyptské ambasádě v Praze. V tomto případě je třeba vyplnit ještě vízový dotazník, opatřit ho pasovou fotografií a uhradit poplatek cca 700 Kč. Dalším a rychlejším způsobem jak vízum získat, je zakoupit ho po příletu přímo na egyptském letišti. Tady si sice vystojíte menší frontu, ale zakoupení vízového kolku a udělení razítka vás vyjde v rozmezí 15 – 18 USD. Pozor, tuto částku mějte raději přesně, protože pracovníci občas „zapomenou“ vrátit nazpět.

Získejte více informací o egyptských památkáchpotápění v Egyptě a přečtěte si rady a doporučení pro turisty cestující do Egypta.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje